Team pagina

Ons team

Inge

Algemeen beleid, PR, marketing & verkoop

Email: inge@dagvers.org

Lotte

Marketing & menudesigner

Email: lotte@dagvers.org

Nina

Verkoop B2C en promo

Email: nina@dagvers.org

Nele

Customer service & administratie

Email: nele@dagvers.org

Klaartje

Verkoop B2B

Email: klaartje@dagvers.org

Andreia

Keukenmedewerker

Morteza

Keukenmedewerker

Stef

Chef-kok

Email: stef@dagvers.org

Carla

Stagiair kok

 

Wil je ons team versterken? Laat van je horen.

Contacteer ons

Contact

Italiƫlei 227

2000 Antwerpen